Popüler Uydunet Kampanyaları

En çok tutulan uydunet kampanyaları aşağıdaki gibidir. Siz de hemen uydunet kampanyalarından birini seçerek hızlı ve ucuz internetin keyfini yaşayabilirsiniz. Daha fazlası için Kablonet Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uydunet Kampanyaları

Mevcut Müşteriye Özel Uydunet Kampanyaları

Uydunet kampanyaları İçinde mevcut müşterilerimize özel bir çok kampanyamız bulunmaktadır. Size uygun olanı seçerek hızlıca başvurunuzu yapın siz de fiber internetin keyfini eviniz yada işyerinizde yaşayın.

Uydunet Abonelik Başvurusu

Uydunet Başvurunu Şimdi Yap, Ayrıcalıklardan Faydalan!

Uydunet kampanyaları arasında size uygun olanı buldunuz mu? Buldu iseniz abonelik başvurusunu sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Uydunet Başvuru formu ile hızlıca form doldurarak  başvurunuzu yapabilir, yada canlı destekten yardım alabilir veya aşağıdaki telefon numarası üzerinden dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Uydunet müşteri temsilcileri en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Neden Uydunet?

TÜRKSAT A.Ş, kendisine ait fiber altyapısı sayesinde kablolu hat üzerinden fiber internet ve HD TV yayın hizmeti vermektedir. 100 Mbps’ye kadar hızlı internet tarifeleri ile telefon hattına ihtiyaç olmadan yüksek hızlı interneti, gerçek geniş bant kalitesinde hem de en uygun fiyatlarla evlerinize, işyerinize ulaştırır. Üstelik uydunet ile birlikte televizyon hizmetine de abone olarak çanak antensiz HD kalitesinde kesintisiz yayınları izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Maksimum kaliteyi en uygun fiyata almak için hemen Uydunet abonesi olun. Fırsatı kaçırmayın.

türksat internet

TELEFON HATSIZ İNTERNET

Türksat İnternet, İnternet için telefon hattı gerekmeyen tek internet!
* İnternet için ekstra telefon faturası ödemeyin!

uygun internet

EN UYGUN FİYAT

Televizyon ve İnternet hizmeti için yüksek fiyatlar ödemeyin!
* Kaliteli hizmet ile Paranız Cebinizde kalsın.

türksat kablo tv

ÇANAKSIZ TELEVİZYON

Türksat Kablo TV, Televizyon izlemek için çanak kurulumu gerekmeyen televizyon yayın hizmetidir!
* Kötü havalarda ”Sinyal YOK!” mesajıyla karşılaşmayın.

Menü