KAMPANYALAR

Kablonet Kampanyaları

Kablonet kampanyaları arasından kendinize uygun olanı seçip Türksat avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin hızlı ve sorunsuz internet hizmetine, ekonomik fiyatlar ve cazip paketlerle sahip olabilirsiniz. Paketlerden seçim yaptıysanız online başvuru formunu doldurarak dakikalar içinde abonelik işleminizi başlatabilirsiniz. Ya da müşteri hizmetleri yetkililerimizle irtibata geçip daha detaylı bilgi ve destek hizmeti alabilirsiniz. 0850 840 7 444 nolu hattımızı arayarak da bilgi alıp abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

Türksat Kablonet Kampanyaları

Güncel 2021 Kablonet Kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Aylık 36 liradan başlayan fiyatlarla sınırsız fiber internet hizmeti sizi bekliyor. Üstelik tüm Kablonet Kampanyaları, Analog TV ve/veya Kablo TV paketlerini de içeriyor. Kablonet abonesi olduğunuzda Kablo TV’nin HD görüntü kalitesinde yerli ve yabancı sinema, belgesel, ev, yaşam, stil ve çocuk kanallarını izleme imkanından da yararlanabiliyorsunuz. Eğlenceli Kablo TV paketleri, internet kampanyasıyla evinize geliyor. Taahhütlü Kablonet Kampanyaları ile taahhüt süreniz boyunca meydana gelen fiyat artışlarından da etkilenmezsiniz. Türksat Kablonet abonelik başvurusu için abone merkezlerine gitmek zorunda değilsiniz. Aşağıdaki paketlerden birini seçerek online abonelik başvurunuzu oturduğunuz yerden kolayca yapabilirsiniz.

Türksat Kablonet Altyapısı

Türksat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren yüzde 100’u kamuya ait bir kuruluş. Uzayda sahip olduğu haberleşme uydularıyla Avrupa, Asya ve Afrika’da çok geniş bir kapsama alanına ulaşan Türksat, aynı zamanda internet ve Kablo TV hizmeti de sunuyor. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere toplam 24 ilde fiber optik kablo altyapısıyla milyonlarca ev ve işyeri, Türksat Kablonet, Kablo TV ve Kablo Ses hizmetinden faydalanıyor. 100 mbps’ye varan internet hızıyla Kablonet, Türkiye’nin alanında lider operatörü. Türkiye’nin yerli ve milli internet operatörü Türksat Kablonet, yeni altyapı yatırımlarıyla her geçen gün hizmet verdiği alanları ve abone sayısını genişletiyor. Siz de Kablonet’in sınırsız ve sorunsuz internet hizmetinden yararlanmak için geç kalmayın.


KABLOTV KAMPANYALARI


KABLOSES KAMPANYALARI


MEVCUT MÜŞTERİYE ÖZEL KAMPANYALAR

;