Kablo Tv – Teledünya SSS

Türksat Kablo TV
Sık Sorulan Sorular

Türksat Kablo - Kablonet Sık Sorulan Sorular

Kablo Tv ( Teledünya ) Sık Sorulanlar

Türksat KabloTV, Analog Kablo TV şebekesi üzerinden verilen dijital TV platformudur.

Türksat KabloTV Hizmeti, Analog Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

– Türksat KabloTV aboneleri, HD (yüksek çözünürlüklü) kanalların da aralarında bulunduğu 210’un üzerinde TV kanalını üstün görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilmektedirler.
– KabloTV hizmeti için çanak antene gerek yoktur. Bağlantınız, Analog Kablo TV hattı üzerinden iletilir.
– KabloTV yayını frekans kirlenmesinden ve kötü hava şartlarından etkilenmez.
– Türksat KabloTV müşterilerine 7/24 kaliteli ve ücretsiz teknik servis hizmeti sunar.
– Müşteriler, kurulumda ve teknik arızaların giderilmesi için gereken kablo ya da yedek parça gibi malzemelere ücret ödemez.
– KabloTV platformunda sadece ulusal TV kanalları değil, İngiltere, Almanya, Japonya, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin ünlü yayın kuruluşlarını da izleyebilirsiniz.
https://www.turksatinternet.net/tarifeler/kablotv-tarifeleri/ internet adresinde yer alan avantajlı tarife veya kampanyalarımızdan birini seçerek Türksat KabloTV abonesi olabilirsiniz. Hizmetiniz açıldıktan sonra faturalarınız iki ayda bir yerine tek fatura halinde (Analog Kablo TV + KabloTV) aylık olarak ulaştırılacaktır.
0312 347 44 44 numaralı telefondan, internet sitemizdeki Online İşlemler sayfamızdan ve Türksat abone merkezlerinden abone olabilirsiniz.
Aboneliğinizi nakil etmek istediğiniz adreste Analog Kablo TV alt yapısı varsa nakil işlemi yapabilirsiniz.
KabloTV tarife ücretlerine https://www.turksatinternet.net/tarifeler/kablotv-tarifeleri/ adresinde tıklayarak ulaşabilirsiniz.
KabloTV hizmeti için herhangi bir bağlantı ücreti ödenmez.
KabloTV hizmeti için Hizmet İşlem Ücretleri sayfasında yer alan aktivasyon ücreti kesilecek ilk faturanıza yansıtılır.
Evet, KabloTV yayınlarını izlemek için Set-Top Box cihazına ihtiyaç var.
Cihazınız, KabloTV hizmetini aktif hale getirmekle yükümlü teknik personelimiz tarafından size kurulum esnasında teslim edilecektir.
Garanti süresi 2 yıldır.
0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ekipler kısa sürede gelerek cihazınızı teslim alacak ve gerekli işlemleri yapacaklardır.
Evet, Hizmet Askıya Alma İşlemleri sayfamızda yer alan şartlar çerçevesinde hizmetinizi askıya alabilirsiniz.
KabloTV hizmetini izlemek istediğiniz her bir televizyon için ayrı bir set-top box cihazı ve abonelik almanız gerekmektedir.
KabloTV platformunda yer alan TV kanallarını https://www.turksatinternet.net/tarifeler/kablotv-tarifeleri/ adresinde bulabilirsiniz.
0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, Türksat abone merkezlerinden ya da online işlem merkezimi arayarak dilediğiniz paketi ekleyebilirsiniz.

Hem yayın* hem de alıcınız bu özellikleri desteklemektedir, yayınları altyazı opsiyonu ile isterseniz orijinal dilinde isterseniz dublajlı şekilde izleyebilirsiniz.

* Sadece desteklenen kanallarda.

0850 804 4444 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. Ulaştırdığınız servis taleplerinize en geç 5 saat içerisinde ve ücretsiz şekilde cevap verilecektir.

Televizyonunuz HD Ready özelliğine sahip ise 1280×720 piksel, Full HD ise 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile yayınlarımızı izleyebilirsiniz.

4K(UHD) yayınlar sadece 4K(UHD) uyumlu televizyonlarda ve modül desteği ile izlenebilmektedir.

HBBTV yayınlarını kullanabilmeniz için internet bağlantısı bulunan, HBBTV yayınlarını destekleyen bir akıllı TV ve Modül kullanmanız gerekmektedir. Set-top box’lar bu sistemi desteklememektedir. Bu teknoloji her TV kanalı tarafından sunulmayabilir. KabloTV, bu yayınları sadece iletmektedir.