Kablonet Abonelik Başvurusu
Nasıl Yapılır?

türksat kablonet abonelik başvuru

Uydunet – Kablonet Abonelik Başvuru Detayları

Kablonet Abonelik Başvurusu Öncesinde Yapılması Gerekenler

  • Kablonet abonelik başvurusu için öncelikli olarak binanızda Türksat kablo hizmetinin olup olmadığını kontrol ediniz. Bunun için ” Binamda Türksat Kablo Var mı? ” sayfamızı ziyaret edip kablonet altyapı kontrollerinizi yapabilirsiniz.
  • Daha önceden Türksat Kablo müşterisi iseniz uydunet – kablonet abonelik başvurusu sırasında bunu belirtiniz. Çünkü bazen otomasyon sizin daha önceki aboneliğinizi göremeyebiliyor. Bu da size fazladan ücret çıkmasına sebep oluyor.
  • Mevcut Analog KabloTV abonesi değilseniz bu durumda Türksat Kablo hizmetleri ( Kablonet veya  Kablo Tv ) içinden biri veya her ikisi için başvuru yaparsanız 24 ay veya 27 ay taahhüt imzalanır. Böylelikle her alt hizmet için ( Kablonet ve KabloTV) 192TL aktivasyon ücreti faturanıza yansıtılmaz. Taahhüt verilmez ise Aktivasyon bedeli isterseniz (12 ay yada 24 ay) burada da size bir kolaylık sağlıyor ve ücereti faturanıza taksitlendirebiliyoruz.

Kablo Tv – Kablonet Aboneliğinde Cihaz Ücretlendirmesi ve İptal İşlemleri

Uydunet başvurunuzda veya Kablo Tv başvurunuzda HD kutu, Modem gibi cihazlar kampanya kapsamında ücretsiz verilmemektedir. Ayrıca cihazlar satılık olarak değil kiralık olarak yönlendirilmektedir. KabloTV – Kablonet abonelik fesih işlemlerinden sonra 20 gün içinde cihazların iadesi gerekmektedir. Kiralanan cihazlar iade edilmemesi durumunda 300TL modem için 200TL HD kutu için bedeller faturanıza yansıtılır.

Kablonet Kampanya Süresi Dolmadan Yapılan İptaller

Kampanya süreniz sona ermeden Kablonet abonelik iptali talep ederseniz bu durumda sizden alınmayan aylık Kablonet tarife indirim bedeli 12ay taahhütte(93,98 TL*ay), 24ay taahhütte (103,98 TL*ay), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (192 TL), (varsa) alınmayan KabloTV aktivasyon ücreti (192 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

  • Mevcut Analog KabloTV müşterileri, aynı adrese yeni Analog KabloTV aboneliği ile ve 2. Analog KabloTV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.
  • Kampanya başlangıç tarihinden sonra Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya başlangıç tarihinden sonra Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi aboneliğinin iptali durumunda,  müşterileri ile aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese kampanya girişi yapılamaz.
  • Kampanya girişi talep edilen adreste açık Analog KabloTV aboneliği bulunması halinde o adrese aynı soyada sahip başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.

Siz de Kablonet abonelik başvurusu yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilir ve  hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Menü