Kablonet Samsun

Samsun’da Türksat Kablonet’e Abone olmak için evden çıkmanıza gerek yok. Kablonet Samsun Abone Merkezi’ne gelmeden 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayıp kolayca abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Samsun’un Atakum, Canik ve İlkadım ilçelerinde Türksat Kablonet (Uydunet) KabloTV (Teledünya) altyapısı bulunuyor.

Eğer yaşadığınız mahallede yerde Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı yoksa en yakın Kablonet Samsun Abone Merkezi’ne veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurabilirsiniz. Türksat A.Ş. gelen her altyapı başvurusunu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır. İncelemenin ardından altyapı talebiniz kabul edilirse başvurunuzu anında sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak yapabilirsiniz. Böylece Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Samsun Abone Merkezleri

Mevlana Mahallesi Abdullah Gül Bulvarı No:83 – 85 / Dükkan – ATAKUM / SAMSUN – 0850 840 7 444

Kablonet Samsun Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.

;