Kablonet Kayseri

Kayseri’de Türksat Kablonet’e Abone olmak için evden çıkmanıza gerek yok. 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayarak hızlı ve kolay şekilde Kablonet Kayseri abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Kayseri’nin Kocasinan, Melikgazi ve Talas ilçelerinde Türksat Kablonet ve KabloTV (Teledünya) altyapısı bulunuyor.

Eğer bulunduğunuz mahallede Türksat Kablonet altyapısı yoksa en yakın Kablonet Kayseri Abone Merkezi’ne veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurabilirsiniz. Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır. İncelemenin ardından altyapı talebiniz kabul edilirse abonelik başvurunuzu sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak hızlıca yapabilirsiniz. Böylece Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Kayseri Abone Merkezleri

Sivas Caddesi Akel Apt. No:29/B – KOCASİNAN / KAYSERİ – 0850 840 7 444

Kablonet Kayseri Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.