Kablonet İstanbul

İstanbul’da Türksat Kablonet’e Abone olmak çok kolay. Kablonet İstanbul Abone Merkezleri’ne gelmeden 0850 802 44 44 numaralı telefonu arayarak kolayca abonelik başvurusu yapabilirsiniz. İstanbul’da Kablonet altyapısı bulunan ilçeler şöyle: Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu.

Eğer bulunduğunuz mahallede Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı yoksa herhangi bir Kablonet İstanbul Abone Merkezi’ne başvurarak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli teknik incelemelerin ardından başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır. Altyapı talebiniz olumlu değerlendirilirse başvurunuzu anında sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak hızlıca yapabilir ve Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TÜRKSAT KABLONET İSTANBUL AVRUPA ABONE MERKEZİ

Cihanumma Mah. Eski Yıldız Cad. 40/A, 34022 Beşiktaş/İstanbul

TÜRKSAT KABLONET İSTANBUL ANADOLU ABONE MERKEZİ

Ahmetiye Mah. Halk Cad. No: 31, 34672 Üsküdar/İstanbul

Kablonet İstanbul Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 802 44 44numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0850 802 44 44 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 802 44 44 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.

;