Kablonet Eskişehir

Adana’dan Türksat Kablonet’e Abone olmak için abone merkezine gelmeden 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayıp ayrıntılı bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi telefonla anında hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet (Uydunet) Eskişehir’de Kablonet ve KabloTV (Teledünya) aboneliği Türksat Kablonet altyapısının bulunduğu, Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerindeki mahallelerde hizmet vermektedir. Eğer bulunduğunuz yerde Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı yoksa Size en yakın Kablonet Abone Merkezine veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvuru yaparak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli olan teknik incelemelerin ardından yapmış olduğunuz başvurunuzun sonucu size olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. yapılan her başvuru için ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır.  Yapılan incelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu  değerlendirilirse başvurunuzu anında sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak  hızlıca yapabilir ve Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizii kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Erzurum Abone Merkezleri

Atatürk Cad. no: 70 – ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR – 0850 840 7 444

Kablonet Eskişehir Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.

;