Kablonet Denizli

Denizli’den Türksat Kablonet’e Abone olmak çok kolay. Kablonet Denizli Abone Merkezi’ne gelmeden 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayarak kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Denizli’nin Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerindeki Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı bulunuyor. Bu ilçelerdeki mahallelerden birinde oturuyorsanız hemen bizi arayarak Kablonet’in benzersiz paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz yerde Türksat Kablonet altyapısı yoksa en yakın Kablonet Abone Merkezi’ne veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurarak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli teknik incelemelerin ardından başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır.  İncelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu  değerlendirilirse başvurunuzu anında sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak  hızlıca yapabilirsiniz. Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Denizli Abone Merkezleri

Adalet Mah. Albayrak Bulvarı No : 11/A ( Albayrak Meydanı – Pekdemir Çiftliği Çaprazı) – MERKEZEFENDİ / DENİZLİ – 0850 840 7 444

Sırakapılar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:88/H (Anıthan İş Merkezi) – PAMUKKALE / DENİZLİ – 0850 840 7 444

Altıntop Mah. Lise Cad. No:22/C ( Çatalçeşme Oda Tiyatrosu Karşısı) – MERKEZEFENDİ / DENİZLİ – 0850 840 7 444

Çamlaraltı Mah. 6001 sok. No:1 (Yapı Kredi Bankası Yanı) – PAMUKKALE / DENİZLİ – 0850 840 7 444

Kablonet Denizli Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.

;