Kablonet Bursa

Kablonet Bursa abonelik başvurusu için abone merkezlerine gelmenize gerek yok. Evinizden çıkmadan 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayarak abonelik başvurunuzu oturduğunuz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa’da Mudanya, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerindeki Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) altyapısı bulunuyor. Bu mahallerden birinde yaşıyorsanız telefon hattımızı arayarak ya da Online Başvuru Formunu formunu doldurarak Kablonet Bursa ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz yerde Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı yoksa en yakın Kablonet Abone Merkezine veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvuru yaparak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli teknik incelemelerin ardından başvurunuzun sonucu size olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. yapılan her başvuru için ayrı ayrı teknik inceleme yapmaktadır. İncelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu görülürse sitemizden Online Başvuru Formunu doldurarak hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Kablonet Bursa Abone Merkezi

Hüdavendigar Mahallesi Dikkaldırım Caddesi No: 57 OSMANGAZİ / BURSA 0850 840 7 444

Kablonet Bursa Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.

;