Kablonet Bolu

Bolu’da Türksat Kablonet’e Abone olmak için 0850 840 7 444 numaralı telefonu aramanız yeterli. Kablonet Bolu avantajlarından yararlanmak için abone merkezlerine gelmenize gerek yok. Telefon hattımızdan abonelik başvurusu yapıp merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bolu merkezde Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) alt yapısı bulunuyor. Eğer bulunduğunuz bölgede Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı yoksa en yakın Kablonet Abone Merkezine veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvuru yaparak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu size olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir.

Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır.  İncelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu değerlendirilirse başvurunuzu anında sitemizdeki Online Başvuru Formunu doldurarak kolayca yapabilirsiniz. Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Bolu Abone Merkezleri

Tabaklar Mahallesi İbni Sina Caddesi No:9 Merkez / BOLU – 0850 840 7 444

Kablonet Bolu Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.