Kablonet Balıkesir

Balıkesir’de Türksat Kablonet’e Abone olmak için abone merkezine gitmenize gerek yok. 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayarak Kablonet Balıkesir avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Şuanda Balıkesir’in Altıeylül, Bandırma ve Karesi ilçelerinde Türsat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) altyapısı bulunuyor. Eğer bu ilçelerdeki mahallerden birinde yaşıyorsanız bizi ayararak ya da internet sitemizden Kablonet Balıkesir abonelik başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde Türksat Kablonet altyapısı yoksa en yakın Kablonet Abone Merkezine veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurarak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli olan teknik incelemelerin ardından başvurunuzun sonucu tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır.  İncelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu  değerlendirilirse başvurunuzu anında sitemizden Online Başvuru Formunu  doldurarak  hızlıca yapabilir ve Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Balıkesir Abone Merkezleri

Altıeylül İlçesi Altıeylül Mahallesi Keçeci Sokak No: 20/A (KURTDERELİ HEYKELİ YANI) – MERKEZ / BALIKESİR – 0850 840 7 444

Paşabayır Mh. Ordu Cd. No: 16/A – BANDIRMA / BALIKESİR – 0850 840 7 444

Kablonet Balıkesir Ayrıcalıkları

Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Türksat Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0850 840 7 444 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0850 840 7 444 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Adresimde Kablonet var mı?

Kablonet sokağımda var mı? Bulunduğunuz adreste, oturduğunuz binada kablonet altyapısı bulunmuyorsa; adresinizde ayrıntılı altyapı kontrolü yapmak için tıklayınız. Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0850 840 7 444 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Türksat Kablo Hizmetleri

Tamamı devlete ait olan Türksat A.Ş. Kablonet (Uydunet) markasıyla internet, KabloTV markasıyla 4K UHD görüntü kalitesinde dijital kablolu yayın ve KabloSES markasıyla sabit telefon hizmeti vermektedir.