Kablonet Ankara

Ankara’da Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Etimesgut, Altındağ ve Gölbaşı ilçelerinde Türksat Kablonet ve KabloTV altyapısı bulunmaktadır. Eğer bu ilçelerde yaşıyorsanız Kablonet Ankara avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ankara’da Kablonet hizmeti bu ilçelerde fiber olarak sunulmakta ve 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlarda internet sağlayabilmektedir. Ankara’dan Türksat Kablonet’e Abone olmak için 0312 347 44 44 numaralı telefonu arayıp ayrıntılı bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi telefonla anında hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Kablonet Abone Merkezleri

Kablonet Ankara Abone Merkezlerinden fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal gibi tüm Türksat Kablo işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kablonet Kızılay:

Kızılay Mah. Mithatpaşa Cad. No: 28/B – ÇANKAYA / ANKARA – 0312 347 44 44

Kablonet Mamak:

Tuzluçayır Mah. Natoyolu Cad. No:1 MAMAK (Süleyman Ayten Cad. No: 67 Mamak ANKARA) – YENİMAHALLE / ANKARA – 0312 347 44 44

Kablonet Esat:

Büyük Esat Mah. Bağlar Cd. No: 223/B –ÇANKAYA / ANKARA – 0312 347 44 44

Kablonet Bahçelievler:

Azerbaycan Cad. 49. Sokak No: 3/A (Türk Telekom Karşısı) – 0312 347 44 44

 

Türksat Kablonet Ücretsiz Abonelik Başvuru Hattı Tel: 0312 347 44 44

Ankara’da Kablonet Ayrıcalıklarını Yaşayın!

Siz de Ankara’da oturuyorsanız Türkiyenin en hızlı, en yüksek memnuniyetine sahip internet sağlayıcısı olan Kablonet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayın. Türksat Kablonet kullanıcısı olarak hızlı ve güvenilir internet bağlantısına her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla erişim sağlayın. Türksat Kablonet Aboneliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0312 347 44 44 numaralı telefonu arayabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya Abonelik Başvurunuz yapıldıktan sonra, her türlü işlemlerinizi, (fatura ödeme, nakil, devir, tarife değiştirme, ihya ve iptal) size en yakın Abone Merkezlerimize uğrayarak  yaptırabilirsiniz. Türksat Kablonet ve Türksat KabloTV Kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve abonelik başvurularınız için  0312 347 44 44 numaralı telefonla müşteri temsilcimizi arayarak işleminizi telefonla kayca yaptırabilirsiniz.

Öncelikli Kurulum İçin Kablonet Ankara Müşteri Temsilcinizi Hemen Arayın

Ankara Kablonet Altyapı Sorgulama

Aşağıdaki linkler üzerinden Ankara’da oturduğunuz bina ya da sokakta kablonet altyapısı bulunup bulunmadığını sorgulayabilirsiniz.

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet KabloTV Var mı?

Binanızın girişinizde üzerinde Türksat yazan kutu olduğu halde adresinizi altyapı sorgulama sayfasından bulamıyorsanız lütfen bize  0312 347 44 44 nolu telefondan bilgi veriniz. Gerekli kontrolü yapan müşteri danışmanımız teknik sorunu çözdükten sonra başvuru kaydınızı oluşturacaktır.

Ankara’da Bulunduğunuz Yerde Kablonet Altyapısı Yok mu?

Eğer bulunduğunuz yerde Türksat Kablonet altyapısı yoksa size en yakın Kablonet Abone Merkezine veya Türksat İl Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvuru yaparak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden Kablonet Altyapı Talep Formu’nu doldurarak da aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Altyapı tesisi için gerekli olan teknik incelemelerin ardından yapmış olduğunuz başvurunuzun sonucu size olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. yapılan her başvuru için ayrı ayrı teknik incelemeye almaktadır.  Yapılan incelemenin ardından altyapı talebiniz olumlu değerlendirilirse başvurunuzu anında 0312 347 44 44 numaralı telefonumuzu arayarak veya sitemizden Kablonet Başvuru formunu doldurarak hızlıca yapabilirsiniz. Böylece Kablonet Ankara ayrıcılıklarından yararlanabilirsiniz. Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Menü