Çukurova Kablonet Başvuru

Adana’nın Çukurova ilçesindeki mahallelerde Türksat Kablonet altyapısı mevcut. Bu mahallelerden birinde yaşıyorsanız Çukurova Kablonet başvuru hattımızı (0850 840 7 444) arayarak abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Kablonet başvuru hattımız günün 24 saati hizmet vermektedir. Evinizden çıkmadan tek bir telefonla kolay ve hızlı şekilde Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Çukurova ilçesinde Türksat Kablonet altyapısı bulunun mahalleler şöyle: Belediye Evleri Mahallesi, Beyazevler Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Huzurevleri Mahallesi, Karslılar Mahallesi, Kurttepe Mahallesi, Mahfesığmaz Mahallesi, Toros Mahallesi, Yurt Mahallesi ve Yüzüncüyıl Mahallesi.

Eğer bu mahallelerden birinde oturuyorsanız Çukurova Kablonet Başvuru hattımızı (0850 840 7 444) arayarak hızlı ve kolay şekilde abonelik müracaatında bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati hizmet veriyor. İstediğiniz zaman istediğiniz saatte bizi arayarak abonelik başvurusunda bulunabilir, tarife ya da paket değişikliği yapabilirsiniz. Telefon hattımızdan ya da internet sitemizden altyapı sorgulaması yapabilir ya da merak ettiğiniz diğer konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çukurova Kablonet Başvuru Hattı

Mahallenizde Kablonet altyapısı olduğu halde apartmanınızda Kablonet şebekesi yoksa Kablonet Abone Merkezi’ne dilekçeyle başvurup altyapı çekilmesini talep edebilirsiniz. Ya da mahallenizde hiç Kablonet altyapısı yoksa yine başvuru yaparak mahellenize Kablonet altyapısı kurulması için talepte bulunabilirsiniz. Türksat A.Ş. her başvuruyu ayrı ayrı değerlendirmeye almaktadır. Başvurunuz kabul edilirse yatırım programı çerçevesinde mahallenize altyapı çekilecektir. Ardından Çukurova Kablonet Başvuru hattımızı (0850 840 7 444) arayarak ya da Online Başvuru formunu doldurarak Kablonet, KabloTV ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Fiber İnternet Fırsatları

Türksat Kablonet, sınırsız ve yüksek hızlarda fiber internet hizmeti sunmaktadır. KabloTV paketlerinde ulusal TV’lerin yanı sıra birbirinden heyecanlı filmlerin yayınlandığı sinema kanalları ile çok sayıda çizgi film, eğlence, spor ve tematik belgesel kanalları yer almaktadır. KabloSes paketleriyle de çok düşük fiyatlara sabit telefon hizmeti sunulmaktadır. Kablonet tarifelerinden size en uygun olanını seçerek Türkiye’nin en hızlı internet hizmetini en düşük fiyata kullanabilirsiniz. Ayrıca Türksat Kablonet başvuru hattımızı (0850 840 7 444) arayarak kurulum işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Çukurova’da Kablonet Altyapısı Bulunan Mahalleler

Belediye Evleri Mahallesi

Beyazevler Mahallesi

Güzelyalı Mahallesi

Huzurevleri Mahallesi

Karslılar Mahallesi

Kurttepe Mahallesi

Mahfesığmaz Mahallesi

Toros Mahallesi

Yurt Mahallesi

Yüzüncüyıl Mahallesi

Çukurova Kablonet Başvuru

Kablonet Modem

Türksat Kablonet internet hizmetini alabilmeniz için Kablonet’e uyumlu DOCSIS 3.0 formatını destekleyen bir modem kullanmanız gerekiyor. Kablonet abone olurken dilerseniz Türksat’tan modem kiralayabilir ya da bizden satın alabilirsiniz. Abone merkezlerimizde satılan modemlerle ilgili buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Menü