Uydunet Avantajları

Uydunet Avantajlarıuydunet avantajları

Uydunet avantajları itibariyle size diğer firmalara kıyasla daha ucuza daha hızlı internet sağlar. Ancak Uydunet avantajlarına geçmeden önce gelin isterseniz önce ”Neden Uydunet?” Buna bir bakalım.

Neden Uydunet?

Özellikle büyük şehirlerde altyapı sorunları bir hayli can sıkıcıdır. İnternet bazen bir rüzgar yada sağanak yağışın ardından kesilebilir. Televizyonlarda da aynı sıkıntılar hep yaşanır. Günümüz insanı dijitalleşme ile birlikte artık her konuda olduğu gibi internet kullanırken de hıza oldukça önem veriyor.

İşte Uydunet avantajları ile Türksat, fiber altyapı götürdüğü her noktada hem hızlı hem de kesintisiz hizmet vermesi ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor. Binanızda fiber altyapısı var mı? Aşağıdaki linkten hemen fiber altyapı sorulama yapabilirsiniz.

Kablonet Altyapı Sorgulama

Uydunet’in Avantajları

Kablonet yada eski adıyla Uydunet, 2008 yılından bu yana 23 ilde fiber alt yapısını tamamlayarak kusursuz bir internet ve tv hizmet sağlayıcısına ağı oluşturmuştur. Kablonet’e geçtiğinizde binanızdaki Kablonet alt yapısından evinize bir kablo çekilir. Ve bu hat üzerine tanımlanan bir modem ile internet hizmeti alırsınız.

İşte Uydunet Avantajları

  • Uydunet internet ile kesintisiz bir internet hizmeti alırsınız. Olumsuz hava koşullarından etkilenmezsiniz.
  • Uydunetin bir diğer avantajı ise internet için bir telefon hattına ihtiyacınızın olmamasıdır.
  • Evinizin hemen her noktasında aynı hıza erişebilirsiniz. (uydunet hız testi)
  • 100 Mbps’ye kadar kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz.
  • Uydunet ile gelen bir diğer avantaj da kablolu televizyon hizmetidir. Kablo TV üzerinden kullandığınız kablolu tv hizmeti sayesinde çanak vs gibi kötü görüntüye sebep olan ve ekstra maliyet gerektiren araçlara ihtiyaç duymazsınız.
  • KabloTv sayesinde iklim koşullarındaki olumsuzluklar nedeniyle televizyon hizmetinde kesintiler yaşamazsınız.
  • Yerli ve yabancı bir çok kanala erişim elde edersiniz.

Uydunet En Uygun Kampanya

Uydunet avantajları internet kampanyalarında da kendini gösterir. Uydunet eski müşterileri ve yeni müşterileri için bir çok farklı kampanya seçenekleri sunmaktadır. İhtiyacınıza göre bir uydunet kampanyası seçmek için siz de Uydunet Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uydunet Abonelik Başvurusu

Uydunet Avantajları İçin Sen de Hemen Başvur, Kesintisiz ve Hızlı İnternetin Tadını Çıkar!

Eğer binanızda Uydunet altyapısı var ise Uydunet abonelik başvurusu için Uydunet Başvuru formu ile hızlıca form doldurarak abonelik başvurusu yapabilir, yada canlı destekten yardım alabilir veya aşağıdaki telefon numarası üzerinden dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Menü