Kablonet 2019 Kampanyaları

Türkiye’nin en hızlı internet servis sağlayıcısı Türksat Kablonet, 2019 kampanyalarıyla müşterilerine pek çok avantaj sağlıyor. Ev internetini ve HD kalitesinde TV yayınlarını bir arada sunan benzersiz tarife ve paketlerden yararlanmak için son tarih 31 Aralık 2019. Kablonet’in ekonomik paketlerine buradan ulaşabilirsiniz. Öne çıkan paket, kampanya ve tarifelerden bazıları şöyle:

Kablonet Aramıza Hoşgeldin Kampanyası

Kablonet Aramıza Hoşgeldin kampanyası ile 16 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı ve duran kotalı fiber internet hizmeti, ayda sadece 54 lira 99 kuruş. İndirimli paket için 24 ay taahhüt verilmesi gerekiyor. Paketle birlikte 24 ay boyunca analog kablo TV hizmeti de sunuluyor.

Kablonet Dört Köşe Kampanyası

Dört Köşe kampanyası ile 16 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı ve duran kotalı fiber internet hizmeti sunuluyor. 24 ay taahhüt verilen kampanyada fiyat ilk üç ay sadece 29,99 TL. Sonraki aylarda ise cihaz kiralama bedeliyle birlikte herşey dahil 59,99 TL ödeniyor. Paket dahilinde 24 Ay boyunca Analog KabloTV ve HD kalitesinde KabloTV giriş paketleri de bedava sunuluyor.

türksat kablonet sınırsız internet kampanyası

Kablonet Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası

Türksat Kablonet’in en iddialı 2019 kampanyalarından biri de Eğlenceyi Kaçırma paketi. 25 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 69,99 TL’ye veriliyor. 24 ay taahhüt verilen pakete, pek çok belgesel ve çocuk kanalının yer aldığı KabloTV Temel Paketi ve birbirinden heyecanlı filmlerin yayınlandığı Vizioon Sinema Paketi de dahil. Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası’ndan yararlanan müşterilere ilk ay KabloTV Üst Paket ve Altın Sinema Paketi şifresiz sunuluyor.

kablonet ve kablo tv kampanyası

Kablonet Cay Da Gel Kampanyası

Başka bir internet servis sağlayıcısından hizmet alan ancak Türksat Kablonet’e geçmek isteyen müşteriler için en uygun paket Cay Da Gel Kampanyası. Bu kampanyada ilk üç ay ücret alınmıyor. Aboneler, diğer servis sağlayıcılara olan taahhüt bozma (cayma) bedelini buradan karşılayabiliyor. Cay Da Gel kampanyasında aboneler ilk üç aydan sonra 24 ay boyunca ayda sadece 75,99 TL fatura ödüyor. Paket kapsamında 25 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ve KabloTV Temel Paket sunuluyor.

kablonet sınırsız kampanya

Kablonet Hayatı Yakalayan Kampanyası

Hayatı Yakalayan kampanyasında abonelere 50 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet ayda sadece 79,99 TL bedelle sunuluyor. 24 taahhüt verilen kampanyada 24 Ay boyunca çok sayıda belgesel ve tematik kanalın bulunduğu KabloTV Üst Paketi ve Vizioon Sinema Paketi de yer alıyor. İlk ay ise Altın Sinema Paketi ücretsiz.

kablonet internet yüz güldüren kampanya

Kablonet 100’ünüzü Güldüren Kampanyası

100’ünüzü Güldüren paketi, Türksat Kablonet’in en hızlı kampanyası. 100 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 89,99 TL’den sunuluyor. 24 ay taahhüt vererek 100’ünüzü Güldüren Kampanyası’na dahil olan Türksat Kablonet aboneleri, 24 ay boyunca bol belgesel ve tematik kanalın yer aldığı KabloTV Üst Paket ile Altın Sinema Paketi’nden de yararlanabiliyor.

Hepsi Bir Arada

Kablonet Hepsi Bir Arada Kampanyası

Türksat Kablonet Hepsi Bir Arada Kampanyası ile 100 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hizmeti ayda sadece 99,99 TL. 24 ay taahhüt verilen pakette KabloTV Üst Paketi, Altın Sinema Paketi, Nat Geo ve Filmbox paketleri ile ayda 50 dakikalık KabloSes hizmeti de yer alıyor. Üstelik bu fiyata interaktif kutu kiralama ücreti de dahil.

Menü