Güncel Kablonet Kampanyaları 2019kablonet kampanyaları 2019

Güncel kablonet 2019 kampanyaları yılın ilk ayı itibariyle yayınlanmıştır. Ocak 2019 dan itibaren geçerli kampanyaları görmek için Kablonet Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hızlı abonelik için  isterseniz Kablonet Başvuru sayfamızdan kablonet abonelik başvuru formunu doldurabilir yada canlı yayın desteğini kullanabilir veya 0312 347 44 44 hattını arayarak hızlıca yardım alabilirsiniz.

En İyi Hizmet İçin Siz de Kablonet’i Tercih Edin!

Kablonet olarak hem kampanyalarımızla hem tariflerimizle hem de altyapı hizmetlerimizle müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği A.C.E Awards 2018 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri içerisinde KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin lideri oldu.

Siz de 2019’da güncel kablonet kampanyalarından birine başvurun. Mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

Ayrıca Türksat Kablonet tarifelerini incelemek için Kablonet Tarifeleri sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kablonet Abonelik Başvurusu

 

Kablonet Abonelik Başvurunu Hemen Yap, Zamandan Kazan!

Uydunet abonelik başvurusu için isterseniz Kablonet Başvuru formu ile hızlıca form doldurarak abonelik başvurusu yapabilir, yada canlı destekten yardım alabilir veya aşağıdaki telefon numarası üzerinden dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Menü