En Hızlı İnternet Kablonet

Türkiye’de en hızlı internet dijital oyun mağazası Steame göre Kablonet. Steam’in güncel istatistikleri ülkeler bazında internet hızlarını gösteriyor. Platform üzerinden her gün binlerce oyun indirildiği için muazzam bir ağ trafiği oluşuyor. Steam de bu verileri kullanıcıları ile açık şekilde paylaşıyor. Bu istatistiklerin Türkiye ayağında internet sağlayıcılar açısından oldukça çarpıcı veriler karşımıza çıkıyor.

Türkiye İnternet Hızı Ortalaması Avrupa’nın En Düşüklerinden

Verilere göre Platformun Türkiye’de gerçekleşen ortalama bağlantı hızı. 11.7 Mbps. Yani Avrupa’daki en düşük hızlardan biri. Ancak bu ortalamanın görece daha yüksel olmasını Kablonet sağlıyor. Çünkü Steam veri kullanımında en hızlı internet hizmetini 19.5 Mbps ortalama hız ile Kablonet veriyor.

Turksat Kablonet Açık Ara Fark İle En Hızlı İnternet

Tabloya göre Kablonet, 19.5 Mbps hız ile Türkiye’den en iyi internet hizmetini sağlıyor. İkinci sırada ise 14.6 Mbps ile Türknet geliyor. Üçüncü sırada ise 13.2 Mbps hız ile Superonline geliyor.

en hızlı internet

Listenin devamında D-Smart; Vodafone ve Türk Telekom bulunuyor.

Siz de En Hızlı İnternet Farkını Kablonet ile Yaşayın

Kablonet en hızlı interneti en uygun fiyatla müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Size uygun kampanyalar için Kablonet Kampanyalar bölümünü ziyaret edebilir yada Kablonet Tarifeleri sayfasından tarifelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinizde kaç mbps hızda internet hizmeti aldığınızı merak ediyorsanız hemen hız testi yapabilir yada abone değil iseniz Kablonet Aboneliği için başvuru yapabilirsiniz.

Binanızda Fiber Altyapısı Var mı?

Kablonet Abonelik Başvurusu

 

Kablonet Başvurusunu Hemen Yap, Zamandan Kazan!

Uydunet abonelik başvurusu için isterseniz Kablonet Başvuru formu ile hızlıca form doldurarak abonelik başvurusu yapabilir, yada canlı destekten yardım alabilir veya aşağıdaki telefon numarası üzerinden dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Menü