Gizlilik Politikası

www.turksatinternet.net web sitesi Türksat A.Ş. Ana Bayisi olan Bimar Bilgisayar Limited Şirketi’ne aittir.
Gizliliğinizi korumak için, özel ve kişisel bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamaya özen gösteriniz.
Abonelik işlemlerinizde talep edilen kişisel bilgileriniz, IP numaranız ile birlikte sistemlerimize kayıt edilecek; yasal zorunluluk ve onayınız olmadığı müddetçe üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.
Kayıt için kullanılan e-posta adresi abonelik ile ilgili bilgilendirme faaliyetlerinde kullanılacaktır. Söz konusu izinlerle ilgili online işlemler sayfamızdan iletişim ayarları değişikliklerinizi yapabilirsiniz.
Müşteri tarafından gönderilen elektronik postalar şifrelenmediği takdirde, gönderilen mesajın güvenliğinden karşı taraf sorumlu olacaktır.
Bimar Bilgisayar Limited Şirketi, farklı web sitelerine bağlantı verebilecektir. Bu web sitelerine ait gizlilik ve güvenlik politikalarından ve sitenin ziyaret edilmesinden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan Bimar Bilgisayar Limited Şirketi sorumlu olmayacaktır.
www.turksatinternet.net web sitesinden ve bu websitesi üzerinden kişisel bilgilerin yayınlanması, elde edilmesi, üçüncü şahıslar ile paylaşılması, kişileri ve kurumları etkileyecek zararlı içeriklerin yayınlanması ve uygulamaların yapılması durumunda Bimar Bilgisayar Limited Şirketi derhal yasal işlemleri başlatabilecektir.
Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların, malzemelerin ve düzenlemelerinin telif hakkı telif sahipletine aittir.
Bimar Bilgisayar Limited Şirketi www.turksatinternet.net internet sitesinde yer alan tüm bilgi ve görselleri, önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. İnternet sitesinde yer alan her türlü materyal, aksi açıkça yazılı olarak belirtilmemişse kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. İçerik Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı bu materyallerin içeriklerinin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olmak üzere mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bimar Bilgisayar Limited Şirketi www.turksatinternet.net internet sitesinden kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur,işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, İçerik Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsa dahi, sorumlu tutulamazlar.
Bimar Bilgisayar Limited Şirketi www.turksatinternet.net kapsamında telif hakkı konulu herhangi bir şikayetiniz ile ilgili;
Çağrı Merkezimiz (0312 435 40 40),
www.turksatinternet.net adresinde
Bimar Bilgisayar Limited Şirketi Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi 28/B Çankaya / ANKARA adresine dilekçe göndererek,
teknik@bimarbilgisayar.com.tr adresine mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.