Türksat Kablonet-KabloTV Arıza Bildirimi

Türksat Kablo Arıza Hattı:  Türksat Arıza Bildirimi İçin tıklayınız

Kablonet güncel kampanyaları için tıklayınız.

KabloTV güncel kampanyaları için tıklayınız.

Türksat Kablonet, KabloTV Arızası ile karşılaşmanız durumunda 7/24 hizmet vermekte olan    0850 804 44 44 numaralı Türksat Kablo çağrı merkezini arayabilirsiniz. Türksat Kablo abone merkezleri sadece yeni abone olma, abonelik başvurusu, fatura ödeme, Kablonet, KabloTV nakil, devir, iptal, abonelik canlandırma, taahüt yenileme işlemlerini yapmaktadır.

Türksat Kablonet İnternet arızası, bağlantı sorunları Kablonet ve KabloTV bölgesel arızalar, KabloTV yayın sorunu, görüntü sorunu yaşamanız durumunda 0850 804 44 44 numaralı telefonu aramanız durumunda çağrı merkezi size en yakın arıza ve kurulum servisini adresinize yönlendirir ve arızanız en kısa sürede çözümlenir. Kablonet ve KabloTV arıza ve sorunlarla ilgili abone merkezlerini aramanız durumunda abone merkezinin herhangi bir işlem yapma yetkisi yoktur. Dolayısıyla çağrı merkezi dışındaki birimleri aramanız size sadece zaman kaybettirir. Abone merkezleri de sizi 0850 804 44 44 numaralı telefonu aramaya yönlendirir.

Türksat Kablo Çağrı merkezi karşılaşacağınız her türlü sorunla ilgili size bilgi verir ve yönlendirme yapar. Bunlar Kablonet ve KabloTV bölgesel arızalar, genel arızalar, Kablonet Bağlantı sorunları, KabloTV görüntü ve yayın sorunları, modem ve KabloTV HD cihaz sorunları, modem ve hd cihaz garanti bilgleri, kota, kalan kullanım bilgileri, borç sorgulama vb. işlemlerle ilgili bilgilerdir. 0850 804 44 44 numaralı Türksat Kablo Çağrı Merkezi 7/24 Siz değerli Türksat Kablo kullanıcılarına destek hizmeti vermektedir.

Kablonet Modem Arızası ve Garanti Bilgisi

Türksat Kablonet hizmetinde kullanılan docsis 3.0 modem ve KabloTV yayınlarını izlemek için kullanılan HD kutu arızaları ve bu cihazların garanti süresiyle ilgili bilgileri de 0850 804 44 44 numaralı çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu cihazlarla ilgili servis yönlendirme ve cihaz değişikliği taleplerinizi de çağrı merkezine iletebilirsiniz.

Kablonet Modem ayarları;

Kablonet Modem sorunları, modemden port açma, arayüz bilgileri, arayüz girişiyle ilgili sorunlarla ilgili destek almak için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Modemler ve modemlerin arayüzlerine erişim bilgileri ile ilgili konularda sitemizde bulunan makaleleri inceleyebilirsiniz. Web sayfamızda tüm güncel Türksat Kablonet modemlerle ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Aradığınız bilgiler sizin için yeterli olmazsa destek için 0850 804 44 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Servis talebi ve arıza sorunları dışında yeni abone olmak, internet hızları, kampanyalar, abonelik işlemleri, altyapı sorgulama ve şebeke bilgisi alma, tarife değiştirme gibi konularda bilgi almak ve abonelik başvurusu yapmak için web sitemizdeki hızlı başvuru formunu doldurabilir veya 0312 347 44 44 numaralı telefonu arayarak ayrıntılı bilgi alıp başvurunuzu telefonla da yapabilirsiniz.

;