Türksat Kablonet Esat Abone Merkezi

Türksat Kablonet Esat Abone MerkeziTürksat Kablonet Esat Abone Merkezi, Kablonet Uydunet ve KabloTV başvurularınız ve diğer tüm işlemleriniz için hizmetinizde. Büyük Esat Mahallesi Bağlar Caddesi No: 223/B Çankaya adresinde yer alan abone merkezimiz, sadece kendi bölgesine değil, Ankara’nın tümüne bakıyor. Türksat KabloNet ve KabloTV paket, tarife ve kampanyalarından yararlanmak için abone merkezlerimiz emrinizdedir.

Türksat Kablonet Esat Abone Merkezi Hizmetleri

Abone Merkezimiz kolay ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Abone merkezimizde sunulan hizmetlerden bazıları şöyle: Kablonet ve KabloTV abonelik başvurusu, KabloSes hizmeti, tarife ve paket değişiklikleri, altyapı sorgulama, nakil, devir, abonelik iptali, fatura ödeme ve simetrik IP talebi.

Dilerseniz Kablonet, KabloTV ve KabloSes abonelik başvuruları ile altyapı sorgulama ve paket-tarife değişikliklerini evinizden çıkmadan 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezi arayarak ya da internet sitemizdeki başvuru formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Kablonet Modem

Türksat Kablonet internet hizmetini alabilmeniz için Kablonet’e uyumlu DOCSİS 3.0 formatını destekleyen bir modem kullanmanız gerekiyor. Kablonet’e abone olurken dilerseniz Türksat’tan modem kiralayabilir ya da bizden modem satın alabilirsiniz. Abone merkezlerimizde ve internette satışını yaptığımız modemlerle ilgili buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kablonet Abone Merkezlerimizde modem satışı da yapmaktadır.

;