Türksat Kablonet Çorlu Abone Merkezi

Türksat Kablonet Çorlu Abone MerkeziTürksat Kablonet Çorlu Abone Merkezi, Kemalettin Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No: 180/Z09 adresinde faaliyet gösteriyor. Hem Çorlu ilçesi hem de Tekirdağ’ın tümü için abone merkezimizden hizmet alabilirsiniz. KabloNet ve KabloTV abonelik başvurusu, kampanya, paket ve tarife işlemleri ve altyapı sorgulama başta olmak üzere tüm işlemleriniz için abone merkezimize gelebilirsiniz. Tüm bu işlemler için evinizden çıkmadan 0850 802 44 44 numaralı çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. Dilerseniz online abonelik başvurusu da yapabilirsiniz.

Türksat Kablo, 100 Mbps’e varan yüksek hızlı fiber internet hizmeti sunuyor. Ev interneti ve TV yayınlarını bir arada sunan 100’ünüzü Güldüren, Hızlı ve Sınırsız, 3 Ay Bedava, Gerçek Sınırsız, Cay Da Gel, Aramıza Hoşgeldiniz ve Hayatı Yakalayan Kampanyası gibi değişik özelliklere sahip tarifelerden birini seçebilirsiniz.

Türksat Kablonet Çorlu Abone Merkezi

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Türksat Kablo altyapısı olan mahalleler şöyle: Alipaşa, Cemaliye, Çobançeşme, Esentepe, Hürriyet, Kazımiye, Kemalettin, Muhittin, Nusratiye, Reşadiye, Rumeli, Şeyhsinan ve Zafer mahalleleri. KabloNet abone başvurusu ve diğer tüm işlemler için Türksat KabloNet Çorlu Abone Merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

ÇERKEZKÖY KABLONET

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Cumhuriyet, Fevzi Paşa, Gazi Mustafa Kemalpaşa, Gazi Osman Paşa ve Yıldırım Beyazıt mahallerinde Türksat Kablo altyapısı bulunuyor. Bu bölgelerdeki Türksat KabloNet abone başvurusu ve diğer işlemleriniz için 0850 802 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İsterseniz internet sitemizden abone başvuru formunu da doldurabilirsiniz.

KAPAKLI KABLONET

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi İsmetpaşa mahallesi 30, 32, 33, 39, 41 ve 43’üncü sokakları ile Bülent Ecevit Caddesi’nde Türksat Kablo altyapısı mevcut. Bu bölgelerden abonelik başvurusu için 0850 802 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA KABLONET

Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa ilçesinde Türksat Kablo altyapısı olan mahalleler şöyle: 100. Yıl, Aydoğdu, Çınarlı, Ertuğrul, Eskicami (Ortacami), Gündoğdu (Turgut), Hürriyet, Karadeniz, Yavuz ve Zafer Mahalleleri. Bu bölgelerden abone başvurusu ve diğer işlemleriniz için 0850 802 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kablonet Modem

Türksat Kablonet internet hizmetini alabilmeniz için Kablonet’e uyumlu DOCSİS 3.0 formatını destekleyen bir modem kullanmanız gerekiyor. Kablonet’e abone olurken dilerseniz Türksat’tan modem kiralayabilir ya da bizden modem satın alabilirsiniz. Abone merkezlerimizde ve internette satışını yaptığımız modemlerle ilgili buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kablonet Abone Merkezlerimizde modem satışı da yapmaktadır.

Menü