Kızılay KabloNet Abone Merkezi

 

Kablonet'i neden tercih etmeliyim?Ankara’da Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Altındağ, Gölbaşı, Keçiören ve Etimesgut ilçelerinin büyük bölümünde Türksat Kablonet’in fiber altyapısı bulunuyor. KabloNet ve KabloTV’nin indirimli paket ve tarifelerinden yararlanmak için Mithatpaşa Caddesi 28/B Kızılay adresinde yer alan Türksat Kızılay Kablonet Abone Merkezi hizmetinizde.

Abonelik başvurusu, altyapı sorgulama, devir, nakil, iptal ve fatura ödeme gibi tüm işlemlerinizi Kızılay Kablonet Abone Merkezi aracılığıyla yaptırabilirsiniz. 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezinden ve internet sitemizden de evinizden çıkmadan başvuru yapmak ve bilgi almak mümkün.

Kızılay Kablonet Abone Merkezi Ulaşım

Kızılay Kablonet Abone Merkezi’ne Ankara’nın her yanından tek vasıtayla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Başkentin neresinde olursanız olun metro, Ankaray, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak Kızılay Kablonet Abone Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Kızılay Kablonet Abone Merkezi’nde yaptırabileceğiniz işlemler şöyle: KabloNet ve KabloTV abonelik başvurusu, altyapı sorgulama, nakil, devir, abonelik iptali, fatura ödeme ve sabit IP hizmeti. Ayrıca Kızılay Abone Merkezimizde Kablonet Modemleri, KabloTV Teledünya cihazları ve kumandalarının satışı da yapılmaktadır.

Çankaya Kablonet

Türksat Kablonet, fiber altyapısıyla Ankara’nın büyük bölümünde 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlarda internet sağlıyor. Çankaya ilçesinde Kızılay, Kavaklıdere, Kocatepe, Necatibey, Cebeci, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Anıttepe, Ayrancı, Gaziosmanpaşa, Esat, Hoşdere, Yıldız, Birlik Mahallesi, Oran, Dikmen, İlker, Sokullu, Cevizlidere, Öveçler, Çukurambar, Çiğdem, Balgat, Bahçelievler, Emek, Yüzüncı Yıl, Çayyolu, Ümitköy, Beytepe, Yaşamkent ve Alacaatlı gibi bölge ve mahallelerde Türksat Uydunet Kablonet altyapısı bulunuyor. Eviniz ya da işyeriniz bu bölgelerdeyse Mithatpaşa Caddesi’deki Kablonet Kızılay Abone Merkezi’nden hizmet alabilirsiniz. İsterseniz evinizden çıkmadan 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da buradan online başvuru da yapabilirsiniz. Türksat Kablonet’in internet ve kabloTV’yi bir arada sunan benzersiz kampanya ve paketleri sizleri bekliyor.

Yenimahalle Kablonet

Ankara’da Yenimahalle ilçesinin neredeyse tamamında Türksat Kablonet Uydunet fiber altyapısı mevcut. Yahyalar, Avcılar, Ata Mahallesi, Barış Mahallesi, Burç Mahallesi, Beştepe, Çamlıca, Çiğdemtepe, Gazi Mahallesi, Demetevler, Batıkent, Kardelen, İnönü, Mesa, Kentkoop, Ergazi, Uğur Mumcu, Kayalar, Macun Mahallesi, Yeşilevler, Varlık, Yeni Batı, Serhat, Ragıp Tüzün, Pamuklar, Özevler ve OSTİM başta olmak üzere Yenimahalle’nin büyük bölümü Türksat Kablonet’ten faydalanabiliyor. Yenimahalle’de oturuyorsanız Kızılay Kablonet Abone Merkezi’ne gelerek hizmet alabilirsiniz. İsterseniz evinizden çıkmadan 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da buradan online başvuru da yapabilirsiniz.

Altındağ Kablonet

Ankara’nın Altındağ ilçesinde de Türksat Kablonet alt yapısı hızla gelişiyor. Halen Atıfbey, Aydınlıkevler, Gültepe, Güneşevler, Hacettepe, Hacı Bayram, Kale Mahallesi, Karapürçek, Örnek, Yıldıztepe ve Zübeyde Hanım Mahalleleri’nde Kabonet fiber altyapısı mevcut. Buralardaki ev ve işyerlerinize Kablonet aboneliği için Kızılay Mithatpaşa Caddesi 28/B adresinde bulunan Kızılay Kablonet Abone Merkezi’ne başvurabilirsiniz. Dilerseniz 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da buradan online başvuru da yapabilirsiniz. Eğer bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınızda Kablonet altyapısı yoksa abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Mamak Kablonet

Ankara Mamak’ta Kablonet altyapısı olan mahalle ve semtler şöyle: Abidinpaşa, Akdere, Akşemseddin, Aşık Veysel, Bahçelerüstü, Balkiraz, Cengizhan, Diriliş, Demirlibahçe, Durali Alıç, Ege Mahallesi, Fahri Korutürk, General Zeki Doğan, Gülveren, Harman, Hürel, Kazım Orbay, Kutlu Mahallesi, Misket ve Mutlu Mahalleleri, Peyami Safa, Şafaktepe, Şahintepe, Şehit Cengiz Topel, Tuzluçayır, Türközü ve Üreğil Mahalleleri. Ankara Kızılay Kablonet Abone Merkezi’nden bu mahallelerdeki ev ve işyerleriniz için internet ve KabloTV başvurusunda bulunabilirsiniz. Ya da isterseniz 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da buradan online başvuru yapabilirsiniz. Eğer bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınızda Kablonet altyapısı yoksa abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Gölbaşı Kablonet

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Bahçelievler, Eymir, Gaziosmanpaşa, Hacılar, İncek, Karşıyaka, Örencik, Seğmenler, Şafak, Taşpınar ve Yağlıpınar mahalleleri Kablonet fiber altyapısına sahip. Gölbaşı’ndaki ev ve işyerleriniz için Kızılay Kablonet Abone Merkezi’nden abonelik başvuru yapıp diğer tüm hizmetleri alabilirsiniz. İsterseniz 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da buradan online başvuru yapabilirsiniz. Eğer bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınızda Kablonet altyapısı yoksa abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Keçiören Kablonet

Keçiören’in 19 Mayıs, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, İncirli, Kalaba, Kanuni, Kavacık Subayevleri, Kuşcağız, Sancaktepe, Şehit Kubilay, Ufuktepe, Tepebaşı, Yayla ve Yükseltepe mahallelerinde Türksat Kablonet fiber altyapısı bulunuyor. Kızılay Mithatpaşa Kablonet Abone Merkezi’nden Keçiören ilçesi için abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Evden çıkmadan 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezini arayarak ya da buradan online başvuru formunu doldurarak da abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınızda Kablonet altyapısı yoksa abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Etimesgut Kablonet

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde Türksat Kablonet altyapısı bulunan mahalleler şöyle: Ahi Mesut, Bağlıca, Bahçekapı, Erler, Eryaman, Göksu, Piyade, Şehit Osman Avcı, Şeker, Şeyh Şamil, Tunahan, Yapracık ve Yavuz Selim. Etimesgut ilçesi için Kablonet başvurularını ve diğer tüm işlemlerinizi Kızılay Mithatpaşa Abone Merkezimize gelerek yapabilirsiniz. Evimden çıkmadan başvuru yapmak istiyorum derseniz bu da mümkün. 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da bu internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Eğer bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınızda Kablonet altyapısı yoksa abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Kablonet Modem

Türksat Kablonet internet hizmetini alabilmeniz için Kablonet’e uyumlu DOCSİS 3.0 formatını destekleyen bir modem kullanmanız gerekiyor. Kablonet’e abone olurken dilerseniz Türksat’tan modem kiralayabilir ya da bizden modem satın alabilirsiniz. Abone merkezlerimizde ve internette satışını yaptığımız modemlerle ilgili buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kızılay Kablonet Abone Merkezi, modem satışı da yapmaktadır.

 

;