KABLONET BAHÇELİEVLER ABONE MERKEZİ

 

Kablonet'i neden tercih etmeliyim?Kablonet Uydunet ve KabloTV başvurularınızı ve diğer tüm işlemlerinizi Türksat Kablonet Bahçelievler Abone Merkezi’nden yaptırabilirsiniz. Abone merkezimiz, Ankara’nın tümü için hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkililerimizden Türksat Kablonet ve KabloTV paketleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

Azerbaycan Caddesi 49. sokak 3/A adresinde bulunan Bahçelievler Kablonet Abone merkezimize, Ankara’nın her yanından kolaylıkla ulaşılabilir. Bahçelievler, Emek, Anıttepe, Maltepe, Beşevler ve Beştepe gibi önemli merkezlere yakın konumdaki abone merkezimizde sunulan hizmetler şöyle: Kablonet ve KabloTV abonelik başvurusu, KabloSes hizmeti, tarife ve paket değişiklikleri, altyapı sorgulama, nakil, devir, abonelik iptali, cihaz ve smart kart iadesi, fatura ödeme ve sabit IP hizmeti.

Dilerseniz Kablonet, KabloTV ve KabloSes abonelik başvuruları ile altyapı sorgulama ve paket-tarife değişikliklerini evinizden çıkmadan 0850 840 7 444 numaralı çağrı merkezi arayarak ya da internet sitemizdeki başvuru formunu doldurarak da yapabilirsiniz. 100 Mbps’e varan yüksek hızlı fiber internet ve sinema, belgesel-eğlence kanallarıyla  hayatınıza renk katan KabloTV keyfi sizi bekliyor.

Eğer Kablonet altyapısı olan bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınıza kablo çekilmemişse abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

 

Menü