KABLONET BAHÇELİEVLER ABONE MERKEZİ

 

Kablonet'i neden tercih etmeliyim?Türksat Kablonet Bahçelievler Abone Merkezi, Kablonet Uydunet ve KabloTV başvurularınız ve diğer tüm işlemleriniz için hizmetinizde. Azerbaycan Caddesi 49. sokak 3/A adresinde bulunan abone merkezimizden Ankara’nın tümü için işlem yaptırabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimizden Türksat Kablonet ve KabloTV paketleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

Bahçelievler Kablonet Abone Merkezi, Bahçelievler, Emek, Anıttepe, Maltepe, Beşevler ve Beştepe gibi önemli merkezlere yakın bir konumda yer alıyor. Abone merkezimizde sunulan hizmetler şöyle: Kablonet ve KabloTV abonelik başvurusu, KabloSes hizmeti, tarife ve paket değişiklikleri, altyapı sorgulama, nakil, devir, abonelik iptali, cihaz ve smart kart iadesi, fatura ödeme ve sabit IP hizmeti.

Dilerseniz Kablonet, KabloTV ve KabloSes abonelik başvuruları ile altyapı sorgulama ve paket-tarife değişikliklerini evinizden çıkmadan 0312 347 44 44 numaralı çağrı merkezi arayarak ya da internet sitemizdeki başvuru formunu doldurarak da yapabilirsiniz. 100 Mbps’e varan yüksek hızlı fiber internet ve sinema, belgesel-eğlence kanallarıyla  hayatınıza renk katan KabloTV keyfi sizi bekliyor.

Eğer Kablonet altyapısı olan bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve apartmanınıza kablo çekilmemişse abone merkezlerimizden alt yapı talebinde bulunabilirsiniz.

Kablonet Modem

Türksat Kablonet internet hizmetini alabilmeniz için Kablonet’e uyumlu DOCSİS 3.0 formatını destekleyen bir modem kullanmanız gerekiyor. Kablonet’e abone olurken dilerseniz Türksat’tan modem kiralayabilir ya da bizden modem satın alabilirsiniz. Abone merkezlerimizde ve internette satışını yaptığımız modemlerle ilgili buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kablonet Abone Merkezlerimizde modem satışı da yapmaktadır.

 

;